Logoradionica za decu od druge godine do polaska u školu

Logoradionica za decu od druge godine do polaska u školu

Na ovoj radionici roditelji dobijaju savete za mališane od druge godine pa sve do polaska u školu, uz logopedsku procenu i testiranje dece. Program se odvija u grupi do osmoro dece, a pohađanjem Logoradionice dete stiče sposobnosti koje će mu pomoći da usvoji veštine početnog čitanja, pisanja i računanja sa lakoćom.

Cilj radionice je da pospešimo razvoj funkcija i sposobnosti za usvajanje veština početnog čitanja, pisanja i računanja (predčitačke i predpisačke veštine). Na radionici se razvijaju govorno-jezičke, slušne i psihomotorne funkcije – prediktori neophodni za uspešno učenje. Time se vrši prevencija specifičnih smetnji u učenju. U prijatnom ambijentu i društvu vršnjaka (grupe se formiraju prema uzrastu i sposobnostima dece), vaše dete će rešavati zanimljive zadatke, komunicirati, a sve vreme kroz igru sticati sposobnosti koje će mu umnogome pomoći pri polasku u školu.