Besplatna Letnja škola za trudnice

Besplatna Letnja škola za trudnice

Drage trudnice, pozivamo vas da učestvujete u besplatnoj Letnjoj školi za trudnice Nade Lazić, u organizaciji Udruženja “Porodično gnezdo”. Naša Letnja škola, koja će se održavati subotom, od početka juna do kraja septembra, pružiće vam mogućnost da kroz interaktivne radionice i predavanja ovladate dilemama koje prate period trudnoće i ranog roditeljstva. Dođite da u prijatnom ambijentu, na otvorenom, razmenjujemo iskustva i informacije koje vam mogu biti od presudnog značaja za porođaj, babinje, dojenje, rani odnos sa novorođenčetom i mnoge druge.

Sva predavanja su besplatna, a vode ih stručnjaci iz odgovarajućih oblasti.

Lokacija škole: Vojislava Vučkovića 10, Beograd (Senjak).

U septembru biće održana sledeća predavanja:

3.09 2016. Azbuka vanrednih situacija i prva pomoć. Od povišene temperature,trovanja,preko povreda svih vrsta do svakodnevnih opasnosti kao sto su ujedi, ojedi, alergije. Kako reagovati, odakle početi i šta očekivati, Dr.Nikolina Jakovljević

10.09 2016. Nega tela u trudnoći, priprema dojki, međice.Podršaka dojenju, Nada Lazić,dipl.def.

17.09.2016. Najčešća kožna oboljenja kod novorođenčeta i odojčeta,Dr.med. Dimitrije Karabahčiev, specijalista dermatology

Postanite polaznik Letnje škole za trudnice popunjavanjem prijave u donjem desnom uglu stranice. Prilikom prijave izabrati lokaciju Letnja škola na Senjaku.

Vaše Porodično gnezdo