Snežana Milanović, diplomirani fizioterapeut

Snežana Milanović, diplomirani fizioterapeut
Diplomirani medicinar fizioterapeut, licencirani instruktor masaže beba međunarodne asocijacije IAIM i MarteMeo praktičar. Osnivač je “Centra za korektivnu gimnastiku” sa dugogodišnjim iskustvom u radu sa decom. Stručni saradnik “Škole roditeljstva Nada Lazić” od njenog osnivanja. Koautor je i predavač akreditovanog programa “Prenatal”. Saradnik je časopisa Moj Pedijatar i Zdravo dete, kao i portala YuMama.
Snežana Milanović je jedan od organizatora i voditelja edukacije za zdravstvene radnike i saradnike Savetovališta za roditelje i decu, učesnik brojnih manifestacija podrške roditeljstvu. Koautor je publikacija “Leksikon trudnoće”, “Leksikon porođaja”, kao i priručnika ”Od zdravih roditelja do zdravog potomstva”.
Učesnica je u programu samostalne primene u praksi: “Konsultativna i edukativna podrška u prevenciji ranih razvojnih poremećaja kod dece od prve godine do polaska u školu”, “Prevazilaženje pedijatrijskih senzo-motornih disfunkcija”, “Motorički profil dojenčeta”.